Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[C.V]Onisim Nekrasov [PENDING]

2 posters

Go down

[C.V]Onisim Nekrasov [PENDING] Empty [C.V]Onisim Nekrasov [PENDING]

Post by Onisim_Nekrasov Tue Mar 25, 2014 5:06 am

All Saints General Hospital - Aplicaţie




__________________________________________________________



Partea I:Informaţii generale legate de aplicant


__________________________________________________________

1. Prenume:Onisim
2. Nume:Nekrasov
3. Vârsta:25
4. Sex: M.
5. Adresa curenta: Los Santos
6. Număr de telefon: 15522

7. Ce licenţe detineti ?: De condus.

8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?:Nu

9.De unde proveniţi?:Din Rusia.
10.Inalţime:1.85.
11.Greutate:78.
12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?:Nu.


__________________________________________________________


Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită


__________________________________________________________
13. Educaţia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ):Scoala Gimnaziala #7 Los Santos , Liceul Matematic Las Venturas si Facultatea medicala profesionista San Fierro
14. A-ţi fost angajat vreodată intr-o instituţie?: Nu.
15. Deţineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?:Onorabil.
16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?:Nu.
__________________________________________________________


Partea aIII-a:Recomandări


__________________________________________________________
Numele Angajatului:
Funcţia curentă:
Citaţie:
__________________________________________________________


Partea aIV-a:Narativ


__________________________________________________________
17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte):Eu ma numesc Onisim Nekrasov si vreau sa devin doctor pentru ca sunt interesat de aceasta meserie inca din copilarie .Cand eram mic i-am zis lui tatal meu sa imi cumpere truse de doctor , chiar daca erau de fetita mie tot imi placea.Ma jucam toata ziua cu aceasta trusa , si parintii mei erau de acord cu aceasta munca.Am facut liceul si facultatea de medicina si parinti mei m-au sustinut , si m-au sponsorizat.Liceul a costat mult si parintii mei au fost nevoiti sa faca un imprumut la banca si la facultatea a fost mai ieftin si am platito din banii mei.Daca devin doctor o sa imi fac parintii foarte mandrii.Tatal meu vroia sa se intereseze de un liceu si o facultate in alta tara , dar atunci nu prea aveam bani , si am renuntat.Tata avea un prieten care era profesor la liceul la care am invatat eu si a incercat sa faca rost de un loc.Facultatea pe care am facuto eu a facuto si mama dar nu a gasit un loc de munca , si ea cunostea lumea pe acolo si a facut rost de un loc.Acum parintii mei nu mai traiesc , tatal meu a murit intr-un accident de masina iar mama s-a sinucis.Inca ma gandesc cum era daca inca traiau si aflau ca vreau sa intru in LSEMS.Eu o sa depun foarte mare efort daca intru si nu o sa fiti dezamagiti.

18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?:Da
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba:Rabdare.

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?:In LSEMS ma asteapta munca grea dar frumoasa.

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?:Paramedic.
__________________________________________________________


Partea aV-a:Juramantul


__________________________________________________________

Eu [Onisim Nekrasov] jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura:O.Nekrasov
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc:1
Esti membru serverului din:De o zi.
Varsta:12
Numele tau:Laurentiu
Faci scoala dupa-masa/dimineata?:Dimineata.
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?:Eu ma numesc Laurentiu si doresc sa ma alatur LSEMS-ului pentru ca se face mult roleplay si este o factiune guvernamentala foarte frumoasa , sper sa fiu acceptat , daca sunt acceptat o sa depun multa munca.Vroiam de mult timp sa fac cerere dar imi era frica ca o sa fiu luat in ras , acum am curajul si uite ca acum scriu aceasta cerere , sper sa fiu acceptat pentru ca si in realitate tot doctor vreau sa ma fac si o sa depun munca si acolo , nu o sa va dezamagesc.In realitate nu mi-e frica de sange , si pot sa merg la incidente mai grave in care se face mult Roleplay.
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? [Da]
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?:Stiu sa fac RP pentru ca am fost in LSEMS si pe alt server.
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? :Nu
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.: Maxwell_Watson , level 10.
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune?:Da.
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:Normal

Onisim_Nekrasov

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2014-03-25

Back to top Go down

[C.V]Onisim Nekrasov [PENDING] Empty Re: [C.V]Onisim Nekrasov [PENDING]

Post by Stefano_Rina Wed Mar 26, 2014 5:33 am

[C.V]Onisim Nekrasov [PENDING] Los_santos_fire_department_seal

Domnule Onisim Nekrasov , va informam ca CV-ul dumneavoastra a fost citit cu atentie de catre Recruitment Team LSFD si cu bucurie va anuntam ca ati fost ACCEPTAT pentru interviu, va asteptam la spital.



Cu stima si respect,
Chief of Fire Operations,
[C.V]Onisim Nekrasov [PENDING] 56FDBAD1C21373AD0C65241548F73BED
[/b]
Stefano_Rina
Stefano_Rina

Mesaje : 25
Data de inscriere : 2014-03-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum