[CV] Christian Brratt[A1] [ACCEPTAT]

Go down

[CV] Christian Brratt[A1] [ACCEPTAT]

Post by Christian Brratt on Mon Apr 07, 2014 10:04 am

Partea I:Informaţii generale legate de aplicant

1. Prenume: Christian
2. Nume: Brratt
3. Vârsta: 24
4. Sex: M(Masculin)
5. Adresa curenta: San Andreas, Los Santos, Str.Idlewood, Nr.31
6. Număr de telefon: 3143556

7. Ce licenţe detineti ?: Licenta de condus.

8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?: Nu.

9.De unde proveniţi?: San Andreas, Las Venturas.
10.Inalţime: 1.87
11.Greutate: 57
12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?: Nu.

Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită

16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?: Lla ambele "DA", acum 2 ani, cand aveam 22 de ani.

Partea aIII-a:Recomandări

Partea aIV-a:Narativ

17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte): Salut. Ma numesc, Christian Brratt, am 24 de ani, 1.87 m, 57kg si toate adunate la un loc, dau binevointa mea. M-am nascut in Las Venturas, chiar langa spital. Cand eram mic, imi amintesc ca ma uitam mereu la "Dr.House", si imi placea foarte mult. Cand am ajuns la facultate, toti imi puneau aceeasi intrebare: "De ce vrei sa intri EMS?" Pentru ca vreau, si pentru ca pot! Nu degeaba am urmat studiile acestea, si nu degeaba mi-am ..... creierii atatia ani de zile. Daca nu asi fi dat la medicina, unde sa fi dat? Sa fi lucrat ca shaormier cu juma' de norma? Ca maturator de strazi? Nu. Eu sunt hotarat, si cand vreau ceva, trebuie sa obtin acel lucru. Am un caracter iute, care nu sta prea mult pe gamduri, adica..ori vi la mine si imi zici direct "Ce te doare", ori mai bine nu vi decat sa spui " Pai stiti, nu stiu cum sa va explic dar am ..bla-bla-bla." Sunt stabili atat fizic cat si psihic, si imi place sa imi fac treaba. Nu pot sa zic ca sunt un impatimit al medicinei, ca nu-i asa. Am si hobby-uri cum ar fi biliard-ul, popice, innot...Dar, totusi. Voi acorda mult timp pacientilor mei, incercand sa le ascult  "Of-ul inimii". Atat am avut de spus, va multumesc pentru minutele acordate.
18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?: Da, sunt calm spre iute, puternic, intelegator.
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba: Da, sunt calm spre iute, puternic, intelegator. Cred ca cea mai buna calitatea a mea este istetimea combinata cu calmul, cea ce ma face un om intelept. Nu am slabiciuni.

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?: Am mai lucrat in EMS, stiu cum e treaba. Apeluri, din 5 in 5 minute,colegi ironici, glumeti, seriosi, treaba si multa, dar multa colaborare unul cu altul, dar si cu politia.

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?: Doctor.

Partea aV-a:Juramantul

Eu Christian Brratt jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura: C.Brratt

Partea OOC

Numele tau: Andreescu Razvan
Faci scoala dupa-masa/dimineata?: Dimineata.
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?: Imi place roleplay-ul practicat de medici, voi fi activ. Am mai fost EMS (pe toate serverele RP), stiu toate codurile, permisiuni. Sunt activa de obicei dupa ora 2-3, dar in scoala altfel (acum) dupa ora 12:30.
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? Procbabil (Glumeam, da.)
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?: "Medicina pentru juniori", in fiecare vineri la 11:00 la scoala.
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? : Pe acest server, nu.
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.: Nu mai am. (am mai avut unul, nu mai stiu parola,a fost spart.)
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune?: Da, de cand era City-Roleplay.
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:[/b] Da, la ambele.

Christian Brratt

Data de inscriere : 2014-04-07

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics