Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[CV]Angelo_Espinoza [ACCEPTAT]

2 posters

Go down

[CV]Angelo_Espinoza [ACCEPTAT] Empty [CV]Angelo_Espinoza [ACCEPTAT]

Post by Espinoza_Angelo Sat Mar 22, 2014 12:17 pm

All Saints General Hospital - Aplicaţie




   __________________________________________________________


   

Partea I:Informaţii generale legate de aplicant


   __________________________________________________________

   1. Prenume: Angelo
   2. Nume: Espinoza
   3. Vârsta: 21 ani
   4. Sex: Masculin (M)
   5. Adresa curenta: Idlewood
   6. Număr de telefon: voi edita maine .

   7. Ce licenţe detineti ?: De condus

   8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?: Nu , nu am

   9.De unde proveniţi?: Los Ssntos
   10.Inalţime: 1.84
   11.Greutate: 79 Kg
   12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?: Nu , nu am si nu am avut


   __________________________________________________________

   

Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită


   __________________________________________________________
   13. Educaţia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ): Generala 21 , liceul teoretic din Los Santos , facultatea de medic din San Fierro
   14. A-ţi fost angajat vreodată intr-o instituţie?: Nu , nu am fost
   15. Deţineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?: onorabil
   16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?: Am participat la antrenamente
   __________________________________________________________

   

Partea aIII-a:Recomandări


   __________________________________________________________
   Numele Angajatului:
   Funcţia curentă:
   Citaţie:
   __________________________________________________________

   

Partea aIV-a:Narativ


   __________________________________________________________
   17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte): Buna ziua , ma numesc Angelo_Espinoza , locuiesc in Los Santos unde m-am si nascut , am facut scoala si am luat bacalaureatul cu nota finala de 9.20 . Am facut si o facultate in domeniul medicinei si la fel am facut si o unciersitate . Acum as dori sa incerc sa aplic pentru o slujba la spital , chiar si daca as primi slujba de ... asistent , as fi multumit . Dar totusi as spera la o slujba mai decenta cat de cat . Locuiesc in cartierul Idlewood al orasului Los Santo , dar pot ajunge destul de rapid , daca sunt chemat de urgenta la spital . Eu incerc sa ajut oameni , cu ceea ce pot si sa le dau o sansa la o viata frumasa in care sa nu fie urmariti de politie sau inchisi in inchisoare . Oricum , eu inca sper ca voi fi acceptat la academie . Daca voi fi acceptat ,voi incerca sa colaborez cu viitori mei colegi de munca . Intr-un final , acestaea au fost cateva cuvinte despre mine . Sper sa fiu acceptat la teste
   18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?: Nu
   Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba:

   19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?: O echipa bine antrenata de doctori si paramedici .

   20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?: Doctor
   __________________________________________________________

   

Partea aV-a:Juramantul


   __________________________________________________________

   Eu Espinoza Angelo jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
   Semnatura:
   __________________________________________________________

   Partea OOC

   __________________________________________________________
   Levelul tau in joc: 4
   Esti membru serverului din: de cand s-a deschis (nu mai stiu sigur data)
   Varsta: 13
   Numele tau: Gorgan Andrei
   Faci scoala dupa-masa/dimineata?: Dimineata , dar sunt plecat pana pe la ora 5-6
   De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?: Pentru ca am auzit lucruri bune despre aceasta firma , la o seriozitate cat mai maxima
   Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? da
   Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?: Detin un instrunctaj la medicina
   Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? : Nu , nu am mai aplicat
   Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.: Nu , nu am
   Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune? Da
   Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:Da am instalat , da am  

Espinoza_Angelo

Mesaje : 4
Data de inscriere : 2014-03-22

Back to top Go down

[CV]Angelo_Espinoza [ACCEPTAT] Empty Re: [CV]Angelo_Espinoza [ACCEPTAT]

Post by Stefano_Rina Sun Mar 23, 2014 6:29 am

[CV]Angelo_Espinoza [ACCEPTAT] Los_santos_fire_department_seal

Domnule Espinoza Angelo , va informam ca CV-ul dumneavoastra a fost citit cu atentie de catre Recruitment Team LSFD si cu bucurie va anuntam ca ati fost ACCEPTAT pentru interviu, va asteptam la spital.



Cu stima si respect,
Chief of Fire Operations,
[CV]Angelo_Espinoza [ACCEPTAT] 56FDBAD1C21373AD0C65241548F73BED
Stefano_Rina
Stefano_Rina

Mesaje : 25
Data de inscriere : 2014-03-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum