Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[CV]Alessandra Cooper [RESPINS]

Go down

[CV]Alessandra Cooper [RESPINS] Empty [CV]Alessandra Cooper [RESPINS]

Post by Alessandra.Cooper Mon Apr 07, 2014 10:21 am

All Saints General Hospital - Aplicaţie




__________________________________________________________



Partea I:Informaţii generale legate de aplicant


__________________________________________________________

1. Prenume:Alessandra
2. Nume:Cooper
3. Vârsta:23
4. Sex: F
5. Adresa curenta:Richman
6. Număr de telefon:1236246

7. Ce licenţe detineti ?:Licenta de condus.

8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?:Nu.

9.De unde proveniţi?:Anglia
10.Inalţime:1.7 m
11.Greutate:60 kg
12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?:Nu.


__________________________________________________________


Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită


__________________________________________________________
13. Educaţia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ): Scoala generala San Fierro nr. 20/Liceu Teoretic nr.4 din Los Santos/Facultatea de medicina,Los Santos
14. A-ţi fost angajat vreodată intr-o instituţie?:Da,in politie.
15. Deţineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?:Onorabil.
16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?:Am participat la antrenamente de medicina dar nu am fost angajat niciodata.
__________________________________________________________


Partea aIII-a:Recomandări


__________________________________________________________
Numele Angajatului:
Funcţia curentă:
Citaţie:
__________________________________________________________


Partea aIV-a:Narativ


__________________________________________________________
17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte):Imi doresc de cand eram mica sa ajut oamenii.Vreau sa pazesc si sa ajut orasul de aceea am facut cateva cursuri de medicina,in caz ca trebuie sa ajut oameni in primejdie.Am fost cativa ani in politie,deoarece tatal meu si-a dorit asta foarte mult.Dar acum am realizat ca mi-ar place mult mai mult sa intru in ASGH,pentru a ajuta oamenii la nevoie.Sunt foarte curajoasa,si cred ca as putea salva viata a multor oameni.Acestea fiind spuse,imi doresc sa ajung in ASGH pentru a ajuta oamenii la nevoie si pentru a salva viata fiecarui om,deoarece fiecare viata in plus conteaza,si trebuie sa salvam orice om.

18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?:
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba:

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?:O munca grea da sunt dispusa sa fac riscuri si compromisuri deoarece sunt serioasa,si foarte hotarata.

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?:Paramedic
__________________________________________________________


Partea aV-a:Juramantul


__________________________________________________________

Eu Alessandra Cooper jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura:Cooper
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc:27
Esti membru serverului din:Nu stiu exact,cam de 2 luni cred ca 20.02.2014
Varsta:16
Numele tau:Alexandru
Faci scoala dupa-masa/dimineata?:Dupa-masa
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?:Sa am ce face,sa ajut playerii si am o activitate prelungita seara intre orele 20-23 si in unele zile dimineata 9-12
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? Normal
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?:Nu,dar stiu destul de bine cum merg lucrurile.
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici?:Nu am mai aplicat.
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.: Arthur_Adams lv 14
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune?Da.
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:
Da.

Alessandra.Cooper

Mesaje : 2
Data de inscriere : 2014-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum