Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[CV]Jorge_Garcia [PENDING]

2 posters

Go down

[CV]Jorge_Garcia [PENDING] Empty [CV]Jorge_Garcia [PENDING]

Post by Jorge_Garcia Fri Mar 21, 2014 10:10 am

All Saints General Hospital - Aplicatie




__________________________________________________________


Partea I:Informatii generale legate de aplicant


__________________________________________________________

1. Prenume:Jorge
2. Nume:Garcia
3. Varsta:23
4. Sex:Masculin
5. Adresa curenta:Stau in chirie in apropiere de Grove Street
6. Numar de telefon:2513573

7. Ce licente detineti ?:De condus

8.Aveti conflicte cu politia din Los Santos?:Nu

9.De unde proveniti?:Din Spania,Madrid
10.Inaltime:1,75
11.Greutate:70 kg
12.Aveti probleme mintale/ati avut in trecut?:Nu


__________________________________________________________

Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvitaă


__________________________________________________________
13. EducaTia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ):Scoala LS,liceul de medicina LS,am facut si un master de medicina
14. Ati fost angajat vreodataă intr-o institutie?:Nu
15. Detineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?:Nu
16. Ati participat la antrenamente de medicina sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?:Nu
__________________________________________________________

Partea aIII-a:Recomandări


__________________________________________________________
Numele Angajatului:
Funcţia curentă:
Citaţie:
__________________________________________________________

Partea aIV-a:Narativ


__________________________________________________________
17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte):Doresc sa ajung un angajat ASGH deoarece intodeauna am vrut sa pot ajuta oamenii intr-un fel sau altul.Sunt un om foarte muncitor care vrea sa ajute pe cine poate.
E o sansa pentru mine sa invat si lucruri noi,cum ar fi medicina.De mic copil doream sa devin doctor,paramedic sau pompier.As fi foarte bucuros daca as ajunge un angajat ASGH,fiindca sunt si un om foarte sociabil care vrea sa aduca zambete pe fata cetatenilor.
Vreau sa reusesc ceva in viata.Sa adorm noaptea gandindu-ma ca am putut salva oameni raniti sau bolnavi.Acesta e visul meu de cand eram mic copil.Ma jucam cu prietenii de-a spitalul.Imi placea foarte mult si ma incanta.
Cred ca as fi un medic,paramedic sau un pompier foarte bun,pentru ca am incredere in mine si cred ca pot indeplini ceea ce imi doresc.Cam atat de zis despre ce vreau sa devin angajat ASGH.
18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?:Da
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba: In primul rand,sunt un om care intodeauna voia sa vindece oamenii.Nu am nicio slabiciune care sa ma impiedice sa-mi fac treaba.

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?:Cred ca ma vor astepta multi raniti care au nevoie de ajutor,deoarece Los Santos este un oras destul de periculos.

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?:Cel mai mult mi-as dori sa ajung pompier.
__________________________________________________________

Partea aV-a:Juramantul


__________________________________________________________

Eu Jorge_Garcia jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura:Jorge Garcia
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc:3
Esti membru serverului din:De cand s-a deschis
Varsta:18
Numele tau:Craiovan Cosmin
Faci scoala dupa-masa/dimineata?:Dimineata
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?:Pentru ca vreau sa ajut oamenii si va puteti astepta de la mine la o activitate destul de mare.
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie?: Da
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?:Nu
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? :Nu
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.:Nu am alte conturi.
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune?:Stiu.
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:Da.

Jorge_Garcia

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2014-03-21

Back to top Go down

[CV]Jorge_Garcia [PENDING] Empty Re: [CV]Jorge_Garcia [PENDING]

Post by Stefano_Rina Fri Mar 21, 2014 10:17 am

[CV]Jorge_Garcia [PENDING] Los_santos_fire_department_seal

Domnule Jorge Garcia , va informam ca CV-ul dumneavoastra a fost citit cu atentie de catre Recruitment Team LSFD si cu bucurie va anuntam ca ati fost ACCEPTAT pentru interviu, va asteptam la spital.


Cu stima si respect,
Chief of Fire Operations,
[CV]Jorge_Garcia [PENDING] 56FDBAD1C21373AD0C65241548F73BED
Stefano_Rina
Stefano_Rina

Mesaje : 25
Data de inscriere : 2014-03-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum