Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Reintregare]Sarah_Madison

2 posters

Go down

[Reintregare]Sarah_Madison Empty [Reintregare]Sarah_Madison

Post by Sarah_Madison Fri Mar 28, 2014 10:35 am

Nume Prenume :Sarah_Madison
Varsta:25
Ultimul grad detinut :FireFigher I
Motivul demiterii / demisiei :Am fost data afara.
Ce ai facut in aceasta perioada :Cu sotul,Am lucrat la un Bar,Mam distrat,am facut si mule altele
Motivul reintegrarii ( minim 50-100 cuvinte ) :Vreau sa revin deoarece aici am inceput totul,mi-a placut si na,iti e dor cateodata de vechi tai colegi,si vreau sa reintru cu colegi mei inapoi.

(( OOC ))

Dece ai parasit factiunea ? :Am fost demisa
Ce ai facut in timpul asta ? :Scoala,Multe altele.
Dece doresti sa te reintorci ? ( minim 50 de cuvinte ) :Vreau sa revin deoarece aici am inceput totul,mi-a placut si na,iti e dor cateodata de vechi tai colegi,si vreau sa reintru cu colegi mei inapoi alaturi de ei.

Sarah_Madison

Mesaje : 2
Data de inscriere : 2014-03-20

Back to top Go down

[Reintregare]Sarah_Madison Empty Re: [Reintregare]Sarah_Madison

Post by Stefano_Rina Tue Apr 01, 2014 5:04 am

Sarah_Madison wrote:Nume Prenume :Sarah_Madison
Varsta:25
Ultimul grad detinut :FireFigher I
Motivul demiterii / demisiei :Am fost data afara.
Ce ai facut in aceasta perioada :Cu sotul,Am lucrat la un Bar,Mam distrat,am facut si mule altele
Motivul reintegrarii ( minim 50-100 cuvinte ) :Vreau sa revin deoarece aici am inceput totul,mi-a placut si na,iti e dor cateodata de vechi tai colegi,si vreau sa reintru cu colegi mei inapoi.

(( OOC ))

Dece ai parasit factiunea ? :Am fost demisa
Ce ai facut in timpul asta ? :Scoala,Multe altele.
Dece doresti sa te reintorci ? ( minim 50 de cuvinte ) :Vreau sa revin deoarece aici am inceput totul,mi-a placut si na,iti e dor cateodata de vechi tai colegi,si vreau sa reintru cu colegi mei inapoi alaturi de ei.

Doamna Madison va informam ca reintegrarea dumneavoastra a fost respinsa de catre Recruitment Team , aveti dreptul la o noua reintegrare peste 15 zile.
O zi buna,
Chief of Fire Operations and Public Affairs
Stefano Rina
Stefano_Rina
Stefano_Rina

Mesaje : 25
Data de inscriere : 2014-03-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum