Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[C.V]Michael Callahan

Go down

[C.V]Michael Callahan Empty [C.V]Michael Callahan

Post by Michael Callahan Wed Apr 09, 2014 7:59 am

All Saints General Hospital - Aplicaţie




__________________________________________________________



Partea I:Informaţii generale legate de aplicant


__________________________________________________________

1. Prenume:Michael
2. Nume:Callahan
3. Vârsta: 27
4. Sex: Masculin.
5. Adresa curenta: Idlewood 27-Los Santos
6. Număr de telefon: 5248369

7. Ce licenţe detineti ?: Detin licenta de condus de tipul A,B si C.

8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?:Nu,nu am conflicte sau dosar penal.

9.De unde proveniţi?:San Fierro.
10.Inalţime:1,93
11.Greutate:75kg.
12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?:Nu,nu detin probleme mentale.


__________________________________________________________


Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită


__________________________________________________________
13. Educaţia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ):Scoala Primara San Fierro,Liceul Militar San Andreas,Front 27.U.S Fort Morgan,Strange Legion.
14. A-ţi fost angajat vreodată intr-o instituţie?: Da.
15. Deţineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?:Onorabil.
16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?:Am participat la antrenamente de medicina pe front.
__________________________________________________________


Partea aIII-a:Recomandări


__________________________________________________________
Numele Angajatului:
Funcţia curentă:
Citaţie:
__________________________________________________________


Partea aIV-a:Narativ


__________________________________________________________
17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte):Eu Michael Callahan doresc sa ma alatur institutiei numite LSEMS in cadrul Fire Departament.Cateodata ma gandesc la oamenii pe care ii vad cum mor la televizor,stiind ca sunt nepuntincios,copii care ard in flacari,nevestele care raman fara familie.Imi dorsc foarte mult acest post pentru infruntarea accidentelor si salvarea vietilor nevinovate care mor,tineri si batrani.Doresc sa ma alatur operatiunilor de salvare in cazul unor accident sau incedii grave,avand experianta necesara si curajul,incercarea de a intrunfa focul doar pentru a vedea un suflet care este fericit.Am fost Capital U.S Army pe primul front,vazand in operatiunile de salvare ale pilotilor militari si recuperearea si ingrijirea ostaticilor.Imi doresc alaturearea in acest departament,stiind ca sunt pregatit,daca nu sunt o sa invat de la ceilalti,poate si ceilati sa invete de la mine,cu speranta lumii mai bune si o societate sanatoasa.Am vazut diferite operatiuni LSEMS,ce sa zic..adevarati eroi,indemanare si precizie,dar mai ales sacrificiul depus,de la cel mai mic doctor la cel mai mare comisar,avand un rol important care ajuta societatea.
18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?:Da.
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba:
Calitatea mea este spiritul de echipa,munca fizica si mai ales sacrificiul si curajul.
Oricine poate avea o "calitate speciala" important este sa infrunte temerile pentru o comunitate mai buna.
Defectul meu este ca nu suport sa vad persoanele suferind,mai ales pe cele nevinovate,cateodata ma emotioneze vazand persoanele plangand care sufera de durere sau de pierderea unui prieten.

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?:Infruntari pe viata si pe moarte,sacrificiu si operatiuni profesionale.

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?:Pompier
__________________________________________________________


Partea aV-a:Juramantul


__________________________________________________________

Eu Michael Callahan jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura:M.Callahan
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc:1
Esti membru serverului din:09/04/2014
Varsta:14
Numele tau:Cosmin
Faci scoala dupa-masa/dimineata?:Dimineata.
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?:Ca sa aduc un roleplay avansat in cadrul factiunii,incercand sa o promovez.O sa am o activitate foarte mare.
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? [RASPUNS]
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?:
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? :Nu.
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.: Nu detin alte conturi.
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune?Da.
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:Da,detin programul instalat.

Michael Callahan

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2014-04-09

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum