Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[CV] Luis_Oswald

Go down

[CV] Luis_Oswald Empty [CV] Luis_Oswald

Post by Luis_Oswald Thu Apr 10, 2014 6:09 am

All Saints General Hospital - Aplicatie




__________________________________________________________


Partea I:Informatii generale legate de aplicant


__________________________________________________________

1. Prenume:Luis
2. Nume:Oswald
3. VĂ¢rsta:20
4. Sex:M
5. Adresa curenta:El Corona
6. Numar de telefon:9590365

7. Ce licente detineti ?:De condus masina de tip B

8.Aveti conflicte cu politia din Los Santos?:Nu

9.De unde proveniti?:Los Santos
10.Inaltime:1.80
11.Greutate:60Kg
12.Aveti probleme mintale/a-ti avut in trecut?:Nu


__________________________________________________________

Partea aII-a:Scoala,liceul si facultatea absolvita


__________________________________________________________
13. Educatia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ):Scoala gimnaziala numarul 36 Los Santos .Liceul de chimie numarul 40 Los Santos .Facultatea de medicina Los Santos
14. A-ti fost angajat vreodata intr-o institutie?:Nu
15. Detineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?:Nu
16. Ati participat la antrenamente de medicina sau sa fiti fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?:Nu
__________________________________________________________

Partea aIII-a:Recomandari


__________________________________________________________
Numele Angajatului:
Functia curenta:
Citatie:
__________________________________________________________

Partea aIV-a:Narativ


__________________________________________________________
17.Spuneti-ne ceva despre dumneavoastra si motivul cu care doriti sa ajungeti un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte):Ma numesc Luis Oswald si am 21 de ani.Sunt o persoana buna sunt intelegator,prietenos si harnic.Dar destul despre vorbitul despre mine,si hai sa va zic dece doresc sa ma alatur spitalului.Cand eram mic am vazut un documentar despre doctori si chirurgi care m-a impresionat foarte mult.Imdeiat dupa ce am vazut acel documentar,am rugat-o pe mama mea sa imi cumpere o trusa de prim ajutor de jucarie si o papusa.Dupa ce am primit aceste lucruri toata ziua ma jucam de-a doctorul cu acea papusa.Inca imi aduc aminte ca odata am luat un cutit si am incercat sa fac un transplant de inima la acea papusa.De atunci mi-am dorit sa fiu medic.Am participat la tot felul de activitati legate de crucea rosie.La varsta de 14 ani am salvat prima viata.Eram in parc si deodata un om a fost lovit de o masina.Speriat i-am acordat primul ajutor acelei persoana salvandui viata.Acesta este motivul pentru care doresc sa ma alatur
18.Credeti ca aveti calitati speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?:Nu am calitati speciale dar cred ca pot devenii un angajat LSEMS
Daca da,care sunt ? Precizati daca aveti si slabiciuni care sa nu va permita sa va faceti treaba:Calitati: Sunt prietenos ma pot integra foarte bine intr-un grup de oameni,sunt intelegator si sunt darnic de munca.Slabiciuni nu prea am

19. In opinia dumneavoastra, ce credeti ca va asteapta in LSEMS?:Foarte multa munca

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?:Pompier
__________________________________________________________

Partea aV-a:Juramantul


__________________________________________________________

Eu Luis_Oswald jur ca toate datele completate sunt adevarate. Dau autorizatia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura:
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc:42
Esti membru serverului din:20 martie 2014
Varsta:14
Numele tau:Radu
Faci scoala dupa-masa/dimineata?:Dimineata
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?:Doresc sa ma alatur pentru ca vreau sa imi imbunatatesc roleplay-ul,sa cunosc alti oameni care stiu la perfectie roleplay,sa comunic si sa cunosc alte persoane si sa salvez jucatorii care au nevoie de ingrijire medicala.De la mine,va puteti astepta la o activitatea normala de obicei stau pe samp ca 3-4 ore uneori daca nu am ce face chiar toata ziua.
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? Da
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?:Nu
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? :Nu
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.:Nu
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune?Da
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:[/b]Da

Luis_Oswald

Mesaje : 2
Data de inscriere : 2014-04-07

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum