Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Reintegrare]Hector Capetillio

2 posters

Go down

[Reintegrare]Hector Capetillio Empty [Reintegrare]Hector Capetillio

Post by Hector_Capetillio Fri Apr 11, 2014 1:35 am

Nume Prenume :Hector Capetillio
Varsta 29
Ultimul grad detinut :Resident
Motivul demiterii / demisiei : Mai multe fracturi la nivelul mainilor si al degatelod datorita unui accident exterm de puternic
Ce ai facut in aceasta perioada :Am facut recuperare
Motivul reintegrarii ( minim 50-100 cuvinte ) :As dori sa ma alatru dinnou accestui spital deoarece aici mi-am inceput cariera de mudic si aici vreu sa o termin datorita accidentului am fost nevoit sa fac recuperare dimp de doua luni de zile iar acum cand simpt ca sunt mai mine din punct de vedere nfizic si mental m-am decis sa fac acceasta cerere de reintegrare ca sa pot sa salvez dinnou vietile multor oameni

(( OOC ))

Dece ai parasit factiunea ? :Serverul a intrat in mentenanta
Ce ai facut in timpul asta ? :Am inceput sa joc pe accest server
Dece doresti sa te reintorci ? ( minim 50 de cuvinte ) :Pai in primul rand imi doresc sa reintru doarece vrau sa frecventez iarasi accest tip de roleplay imi este doar de spital colegi etc.Iar in al doilea rand imi doresc mai multa acctiune sa particip iarasi la accidente sa fiu primul care ajunge la locul incidentului pe scurt exact ce faceam si mai demult si ce ar trebuii sa faca orice medic.

Hector_Capetillio

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2014-04-11

Back to top Go down

[Reintegrare]Hector Capetillio Empty Re: [Reintegrare]Hector Capetillio

Post by Eduardo_Chavez Fri Apr 11, 2014 11:00 am

Hector_Capetillio wrote:
Nume Prenume :Hector Capetillio
Varsta 29
Ultimul grad detinut :Resident
Motivul demiterii / demisiei : Mai multe fracturi la nivelul mainilor si al degatelod datorita unui accident exterm de puternic
Ce ai facut in aceasta perioada :Am facut recuperare
Motivul reintegrarii ( minim 50-100 cuvinte ) :As dori sa ma alatru dinnou accestui spital deoarece aici mi-am inceput cariera de mudic si aici vreu sa o termin datorita accidentului am fost nevoit sa fac recuperare dimp de doua luni de zile iar acum cand simpt ca sunt mai mine din punct de vedere nfizic si mental m-am decis sa fac acceasta cerere de reintegrare ca sa pot sa salvez dinnou vietile multor oameni

(( OOC ))

Dece ai parasit factiunea ? :Serverul a intrat in mentenanta
Ce ai facut in timpul asta ? :Am inceput sa joc pe accest server
Dece doresti sa te reintorci ? ( minim 50 de cuvinte ) :Pai in primul rand imi doresc sa reintru doarece vrau sa frecventez iarasi accest tip de roleplay imi este doar de spital colegi etc.Iar in al doilea rand imi doresc mai multa acctiune sa particip iarasi la accidente sa fiu primul care ajunge la locul incidentului pe scurt exact ce faceam si mai demult si ce ar trebuii sa faca orice medic.

Domnule Capetillio va informam ca reintegrarea dumneavoastra a fost ACCEPTATA de catre Recruitment Team, va trebuii sa sunati la 911 si sa dam interviul cu dumneavoastra
O zi buna
Deputy Chief Fire operations and Public affairs
Eduardo Chavez

Eduardo_Chavez

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2014-03-19

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum