Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[CV]Sally McGriffen

Go down

[CV]Sally McGriffen Empty [CV]Sally McGriffen

Post by Sally_McGriffen Thu Mar 20, 2014 10:50 am

All Saints General Hospital - Aplicaţie




__________________________________________________________



Partea I:Informaţii generale legate de aplicant


__________________________________________________________

1. Prenume: Sally
2. Nume: McGriffen
3. Vârsta: 24
4. Sex:  Feminin
5. Adresa curenta:  Sunrise 22
6. Număr de telefon: 6600052

7. Ce licenţe detineti ?: Permisul de condus / Permisul de aviatii.

8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?: Nu , detin un cazier complet curat.

9.De unde proveniţi?: United Kingdom , Londra.
10.Inalţime: 1.80
11.Greutate: 70Kg
12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?: Nu.


__________________________________________________________


Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită


__________________________________________________________
13. Educaţia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ): Scoala generala #88 - London Siecle // Liceul de arte , Londra // Facultatea de medicina (examen trecut din prima cu diploma medicala)
14. A-ţi fost angajat vreodată intr-o instituţie?: Da ; Am lucrat in trecut ca secretara la o firma de telefonie.
15. Deţineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?: Onorabil
16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?: Am participat la antrenamente de medicina si sunt asistenta trecuta cu brio la testul de medicina.
__________________________________________________________


Partea aIII-a:Recomandări


__________________________________________________________
Numele Angajatului:
Funcţia curentă:
Citaţie:
__________________________________________________________


Partea aIV-a:Narativ


__________________________________________________________
17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte): Numele meu este Sally McGriffen ,doresc sa fiu angajata a Emergency Medical Services deoarece am indeplinit timpul necesar studiilor ,am trecut toate studiile si am un cazier curat . Necesit o suma destul de mare de bani pentru a imi cumpara si o masina si pentru a imi putea continua viata alaturi de iubitul meu . Din acest motiv am nevoie de bani ,si doresc sa ma angajat deoarece intr-un spital se pot obtine banii corect , fara a avea parte de corupere sau de alte illegalitati . Consider ca acest spital este unul serios si imi doresc sa fiu asistenta a acestuia , sa lucrez in spital , iar cand vine vorba de sofat si de urgente inafara spitalului , nu ma prea bag ,deoarece nu sunt o fana a condusului si am specialitate in interiorul spitalului ,nu inafara lui . Acesta este motivul pentru care doresc sa ma angajez la acest spital ,sper sa fie un loc bun de munca unde sa castig curat bani.
18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?: Da
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba: Consider ca am studiile necesare pentru a devenii membru al ASGH . Nu am slabiciuni care m-ar putea impiedica in timpul cursurilor.

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?: Un loc de munca si multa multa seriozitate.

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?: Doctor/Asistenta.
__________________________________________________________


Partea aV-a:Juramantul


__________________________________________________________

Eu [McGriffen Sally] jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura: **zona semnata**
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc: 7
Esti membru serverului din: De cand s-a deschis initialul CITY , sunt fost tester, iHate.
Varsta: 14
Numele tau: Robert
Faci scoala dupa-masa/dimineata?: Dupa masa(da joc si dimineata si seara)
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?: Cam 2-3 ore minim pe zi iar in weekend un numar de minim 5 ore . Vreau sa intru in EMS pentru ca am cunostintele necesare, si pe contu asta vreau sa rolez ca asistenta medicala.
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? [YAP(Da)]
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?: Aproximativ..
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? : Nu , pe comunitatea asta nu .
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.:  Ruben Abeita , Level 50.
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune? : Da , constientizez asta.
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?: Da.

Sally_McGriffen

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2014-03-20

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum