Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[C/V] Rossenberg Saldago [PENDING]

2 posters

Go down

[C/V] Rossenberg Saldago [PENDING] Empty [C/V] Rossenberg Saldago [PENDING]

Post by Rossenberg_Saldago Sat Mar 22, 2014 7:24 am

All Saints General Hospital - Aplicaţie




__________________________________________________________



Partea I:Informaţii generale legate de aplicant


__________________________________________________________

1. Prenume: Saldago
2. Nume: Rossenberg
3. Vârsta: 35
4. Sex: masculin
5. Adresa curenta: Los Santos
6. Număr de telefon: 4346315

7. Ce licenţe detineti ?: Detin licenta de condus B C (Argint)

8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?: Nu am

9.De unde proveniţi?: Din Los Santos
10.Inalţime: 191 cm
11.Greutate: 95kg
12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?: Nu am avut si nu am


__________________________________________________________


Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită


__________________________________________________________
13. Educaţia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ): 12 ani i-am petrecut in liceul din Los Santos ,,ULIM",in acest liceu am facut si gimnaziu .Dupa liceu am mers la facultatea de medicina unde am petrecut 10 ani si am iesit cu medalia de aur la invatamant si diploma
14. A-ţi fost angajat vreodată intr-o instituţie?: Nu
15. Deţineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?: Neonorabil
16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?: Da
__________________________________________________________


Partea aIII-a:Recomandări


__________________________________________________________
Numele Angajatului: None
Funcţia curentă: None
Citaţie: None
__________________________________________________________


Partea aIV-a:Narativ


__________________________________________________________
17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte): Salut ,ma numes Rossenberg Saldago ,am 35 de ani si sunt originar din Los Santos ,de mic copil imi place medicina ,asaca mi-am indeplinit visul ,la 19 ani am intrat cu bani de la buget in facultatea de medicina din los Santos. timp de 10 ani eu am invatat si am reusit pana la urma sa iau diploma rosie si medalia de aur la invatatura ,pentru progresul meu obtinut. Am fost fericit ca am luat diploma si medalia de aur chiar din mana ministrului al Sanatatii din Los Santos . datorita acestui progres la varsta de 25 de ani am mers in Afganistan in calitate de voluntar si in acelasi timp de medic internist pentru a ajuta oamenii si copii care sufera de boli grave. am stat acolo 2 ani ,Asaca acum 2 luni in urma m-am intors si as dori sa ma angajez in calitate de medic in compani ASGH .De ce doresc sa fiu cu voi ? ,e bine ,in primul rand imi place mult sa salvez cuiva viata si sa imi pun viata mea in pericol. sper ca o sa ma primiti alaturi de ASGH si sper sa ma impac bine cu colectivul si sa le fiu de folos .O zi buna , Multumesc
18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?: Da
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba: Calitati bune am ,deoarece pe parcursul anilor am capatat destula capacitate de a salva pe cineva . Slabiciuni nu am

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?: Hmm , imi pot imagina ca ma voi astepta la un colectiv bun ,capabil ,insa nu e vorba doar in colectiv dar si de meseria mea ,dupa parerea mea credca o sa pun mult efort pentru a salva viata cuiva

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?: Paramedic
__________________________________________________________


Partea aV-a:Juramantul


__________________________________________________________

Eu Rossenberg Saldago jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura:
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc: 3
Esti membru serverului din: 8 martie
Varsta: 16 ani
Numele tau: Gicu (sau gekash)
Faci scoala dupa-masa/dimineata?: Dimineata
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?: Pai ,as dori sa capat experienta in domeniul de roleplay de medic .imi place mult aceasta factiune ,Am mai jucat si pe alte comunitati in calitate de paramedic si sunt gata sa fac posibilul sa raman in ASGH. Cel mai mult vreau sami imbogatesc rolepayul sa cunosc ma multe si ma distrez placut alaturi de membrii acestei factiuni. De la mine va puteti astepta la o mare responsabilitate
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? [Da]
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?: Detin instructaj.
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? : Nu am aplicat ,e pentru prima data
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.: Nu am
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune? Stiu
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?: Da

Rossenberg_Saldago

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2014-03-22

Back to top Go down

[C/V] Rossenberg Saldago [PENDING] Empty Re: [C/V] Rossenberg Saldago [PENDING]

Post by Stefano_Rina Sat Mar 22, 2014 8:38 am

[C/V] Rossenberg Saldago [PENDING] Los_santos_fire_department_seal

Domnule Roosenberg Saldago , va informam ca CV-ul dumneavoastra a fost citit cu atentie de catre Recruitment Team LSFD si cu bucurie va anuntam ca ati fost ACCEPTAT pentru interviu, va asteptam la spital.



Cu stima si respect,
Chief of Fire Operations,
[C/V] Rossenberg Saldago [PENDING] 56FDBAD1C21373AD0C65241548F73BED
Stefano_Rina
Stefano_Rina

Mesaje : 25
Data de inscriere : 2014-03-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum