Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[C.V]Alessandro_DeVitto [ACCEPTAT]

2 posters

Go down

[C.V]Alessandro_DeVitto [ACCEPTAT] Empty [C.V]Alessandro_DeVitto [ACCEPTAT]

Post by Alessandro_DeVitto Mon Mar 24, 2014 12:26 pm

All Saints General Hospital - Aplicaţie




__________________________________________________________



Partea I:Informaţii generale legate de aplicant


__________________________________________________________

1. Prenume:Alessandro
2. Nume:DeVitto
3. Vârsta:23
4. Sex:Masculin
5. Adresa curenta:-
6. Număr de telefon:6781080

7. Ce licenţe detineti ?:B,C

8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?:Nu

9.De unde proveniţi?:Roma,Italia
10.Inalţime:1.80
11.Greutate:70 Kg
12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?:Nu


__________________________________________________________


Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită


__________________________________________________________
13. Educaţia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ):Scoala generala numerul 36 New York,Liceul sanitar nr 143 din Los Santos si facultatea de medicina 33 din San Fiero.
14. A-ţi fost angajat vreodată intr-o instituţie?:Nu
15. Deţineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?:Nu
16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?:Nu
__________________________________________________________


Partea aIII-a:Recomandări


__________________________________________________________
Numele Angajatului:Nu
Funcţia curentă:Nu
Citaţie:Nu
__________________________________________________________


Partea aIV-a:Narativ


__________________________________________________________
17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte):Inca de mic am fost pasionat de medicina, prin toate studiile  efectuate de mine in timpul sederii mele in Roma pana in Los Santos mi-am dorit din todeauna sa ajung medic si sa ajut la salvarea vietiilor omenesti chiar si in orice caz,chiar si  in tratarea boliilor,infectiilor si tot ce tine de partea medicala sau psihologica,ma inteleg bine cu oameni ,sunt sociabil si cred ca aceste 2 calitati ar putea caracteriza  un psiholog foarte bun.In timpul studiilor mele medicale pe parcursul sedrii mele am  reusit sa absorb foarte multe informatii si doresc sa le folosesc,ca fiind un angajat care are de gand sa ajunga cat de sus poate.Pe langa calitatile medicale invatate ma mai pot prezenta ca fiind si un sofer excelent care ar putea indeplinii orice misiune in timp scurt.Aceste calitati pe care le-am acumulat pe parcursul aniilor de medicina cred ca ajung pentru a putea indeplinii ceriintele unui angajat in ASGH
18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?:Da!
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba:Nu.

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?:Multa munca si sudoare,insa vor disparea daca voi avea coechipieri adevarati care sa ma ajute la nevoie.

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?:Paramedic
__________________________________________________________


Partea aV-a:Juramantul


__________________________________________________________

Eu [Alessandro DeVitto] jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura:Alessandro DeVitto
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc:3
Esti membru serverului din:24.03.2014
Varsta:15
Numele tau:Andrei
Faci scoala dupa-masa/dimineata?:Dimineata
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?:Deoarece imi place roleplayul executat de aceasta factiune,astfel voi putea lega noi prietenii si sa ajut lumea
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? [RASPUNS] Da
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?:Da
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? :Nu
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.:Nu
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune?Da
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:Da

Alessandro_DeVitto

Mesaje : 5
Data de inscriere : 2014-03-24

Back to top Go down

[C.V]Alessandro_DeVitto [ACCEPTAT] Empty Re: [C.V]Alessandro_DeVitto [ACCEPTAT]

Post by Stefano_Rina Tue Mar 25, 2014 4:40 am

[C.V]Alessandro_DeVitto [ACCEPTAT] Los_santos_fire_department_seal

Domnule Alessandro DeVitto , va informam ca CV-ul dumneavoastra a fost citit cu atentie de catre Recruitment Team LSFD si cu bucurie va anuntam ca ati fost ACCEPTAT pentru interviu, va asteptam la spital.



Cu stima si respect,
Chief of Fire Operations,
[C.V]Alessandro_DeVitto [ACCEPTAT] 56FDBAD1C21373AD0C65241548F73BED
[/b]
Stefano_Rina
Stefano_Rina

Mesaje : 25
Data de inscriere : 2014-03-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum