Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[C.V] Alexander Thompson [ACCEPTAT]

2 posters

Go down

[C.V] Alexander Thompson [ACCEPTAT] Empty [C.V] Alexander Thompson [ACCEPTAT]

Post by Alexander_Thompson Wed Mar 26, 2014 1:19 am

[b]
All Saints General Hospital - Aplicaţie



__________________________________________________________


Partea I:Informaţii generale legate de aplicant

__________________________________________________________

1. Prenume: Alexander
2. Nume: Thompson
3. Vârsta: 24 de ani.
4. Sex: Masculin
5. Adresa curenta: Jefferson motel .
6. Număr de telefon: 1-0-2-6-6-4-1

7. Ce licenţe detineti ?: Permisul de conducere.

8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?: Nu,

9.De unde proveniţi?: Provin din New York .
10.Inalţime: 1.80 centimetri.
11.Greutate: 80 de kilogrme.
12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?: Nu.


__________________________________________________________

Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită

__________________________________________________________
13. Educaţia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ): Scoala numarul 24 New York , Liceul de Filologie , Facultatea de medicina .
14. A-ţi fost angajat vreodată intr-o instituţie?: Nu .
15. Deţineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?: Nu detin .
16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?: Nu.
__________________________________________________________

Partea aIII-a:Recomandări

__________________________________________________________
Numele Angajatului: -
Funcţia curentă: -
Citaţie: -
__________________________________________________________

Partea aIV-a:Narativ

__________________________________________________________
17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte): Buna dimineata/dupa-miaza/seara . Ma numesc Alexander Thompson , am 24 de ani si provin din New York . Doresc sa devin un angajat ASGH deoarece parintii mei au fost doctori timp de 30 de ani . Acestia mi-au luat truse de medicina de jucarie cand eram mic si isi doreau ca eu sa devin un medic ca si ei . Parintii parintilor mei au fost si ei doctori , asta inseamna ca familia mea este o familie de doctori si doresc sa duc traditia mai departe . Am destul de mult curaj si nu ma las pana nu termin ce mi-am pus in minte . Imi place sa ajut oamenii cu orice .
18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?: Nu chiar speciale , dar calitati pentru a ajunge un angajat cred ca am .
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba: Calitatile sunt : sunt intelegator , ascult tot ce mi se spune si nu ma las pana nu termin ce mi-am pus in minte . Slabiciuni nu am .

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?: Multa munca .

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?: Paramedic .
__________________________________________________________

Partea aV-a:Juramantul

__________________________________________________________

Eu Alexander Thompson jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura:
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc: 4
Esti membru serverului din: Nu stiu sigur data , dar de mult .
Varsta: 11 [ nu cred ca conteaza mult daca stiu sa ma comport ]
Numele tau: Alexandru .
Faci scoala dupa-masa/dimineata?: Dupa-masa.
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?: Doresc sa ma alatur deoarece imi place aceasta factiune si incerc sa invat si niste roleplay nou . Activitatea mea o sa fie destul de mare. Dimineata 2-4 ore si seara 4-6 .
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? Da
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?: Nu.
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? : Nu am mai aplicat .
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.: Natalie William , Elisa Espinoza . Level-ul nu il stiu sigur , dar nu le mai folosesc .
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune? Da.
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:Nu , nu folosesc .

Alexander_Thompson

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2014-03-26

Back to top Go down

[C.V] Alexander Thompson [ACCEPTAT] Empty Re: [C.V] Alexander Thompson [ACCEPTAT]

Post by Stefano_Rina Wed Mar 26, 2014 5:34 am

[C.V] Alexander Thompson [ACCEPTAT] Los_santos_fire_department_seal

Domnule Alexander Thompson , va informam ca CV-ul dumneavoastra a fost citit cu atentie de catre Recruitment Team LSFD si cu bucurie va anuntam ca ati fost ACCEPTAT pentru interviu, va asteptam la spital.



Cu stima si respect,
Chief of Fire Operations,
[C.V] Alexander Thompson [ACCEPTAT] 56FDBAD1C21373AD0C65241548F73BED
[/b]
Stefano_Rina
Stefano_Rina

Mesaje : 25
Data de inscriere : 2014-03-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum