Los Santos Fire Department
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[CV]Adelaide_Josephine [ACCEPTAT]

Go down

[CV]Adelaide_Josephine [ACCEPTAT] Empty [CV]Adelaide_Josephine [ACCEPTAT]

Post by Adelaide_Josephine Mon Apr 07, 2014 10:05 am

All Saints General Hospital - Aplicaţie




__________________________________________________________



Partea I:Informaţii generale legate de aplicant


__________________________________________________________

1. Prenume:Adelaide
2. Nume:Josephine
3. Vârsta:25
4. Sex: F.
5. Adresa curenta: Los Santos.
6. Număr de telefon: 3190686

7. Ce licenţe detineti ?: De condus.

8.Aveţi conflicte cu poliţia din Los Santos?:Nu.

9.De unde proveniţi?:Din Franta.
10.Inalţime:1.75.
11.Greutate:64 kg .
12.Aveţi probleme mintale/a-ţi avut in trecut?:Nu.


__________________________________________________________


Partea aII-a:Şcoala,liceul si facultatea absolvită


__________________________________________________________
13. Educaţia: (Numele Scolii , liceului, facultatea . ):Scoala Gimnaziala Nr.2 Los Santos,Liceul de medicina Los Santos,Facultatea de medicina Los Santos.
14. A-ţi fost angajat vreodată intr-o instituţie?: Nu.
15. Deţineti istoric militar onorabil sau neonorabil ?:Neonorabil.
16. Aţi participat la antrenamente de medicină sau sa fiţi fost angajat al Los Santos Emergency Medical Services?:Nu.
__________________________________________________________


Partea aIII-a:Recomandări


__________________________________________________________
Numele Angajatului:
Funcţia curentă:
Citaţie:
__________________________________________________________


Partea aIV-a:Narativ


__________________________________________________________
17.Spuneţi-ne ceva despre dumneavoastră şi motivul cu care doriţi sa ajungeţi un angajat ASGH(Minim 150 cuvinte):Ma numesc Adelaide si sunt nascuta in Franta si am 25 de ani.De mica imi doresc sa ajung doctor intr-un spital deoarece am terminat facultatea Los Santos de medicina ,imi place sa salvez oamenii,sa ii tratez de anumite boli grave,sa intervin pe strada in cele mai dificile momente cand este nevoie de ajutorul unui medic.Din toata experienta mea de viata am inteles de ce trebuie salvate vietile oamenilor si ma dedic in acest domeniu , pentru a salva , la randul meu , alte vieti.De la varsta de 17 ani,imi doream sa ajung in in personalul spitalului Los Santos,din cauza ca tatal meu a fost dintre cel mai bun medic chirurg la Spitatul Los Santos pe vremea lui ,si doresc sa duc aceasta ocupatie mai departe,la fel si copiii mei atunci cand ii voi avea,desigur nu ii voi obliga dar sper sa le placa aceasta ocupatie.In LSEMS doresc sa am interactiune cu niste oameni care isi dau silinta pentru a scoate tot ce e mai bun din ocupatia pe care o detin In final vreau sa va spun ca imi doresc sa ma alatur dumneavoastra pentru a face parte la salvarea si tratarea oamenilor. Acestea fiind spuse , motivile pentru care vreau sa intru in EMS sunt clare , cred ca am scris aici tot ce am crezut eu ca este mai bine, dupa parerea mea pentru a putea intra intr-o asemenea institutie , Emergency Medical Service
18.Credeţi că aveţi calităţi speciale pentru a ajunge un angajat LSEMS?:Da .
Daca da,care sunt ? Precizaţi dacă aveti si slabiciuni care să nu vă permită să vă faceţi treaba:Rabdarea

19. In opinia dumneavoastră, ce credeţi că vă asteaptă in LSEMS?:Sper sa fie ceva bun,voi da tot din mine ca totul sa mearga bine

20. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Doctor?:Paramedic
__________________________________________________________


Partea aV-a:Juramantul


__________________________________________________________

Eu [Nume Prenume] jur că toate datele completate sunt adevărate. Dau autorizaţia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de recrutare care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa pana cand va fi cazul. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din LSEMS . inteleg si respect regulile LSEMS-ului si al academiei.
Semnatura:A.Josephine
__________________________________________________________

Partea OOC

__________________________________________________________
Levelul tau in joc:14
Esti membru serverului din:De cateva saptamani
Varsta:12
Numele tau:Laurentiu
Faci scoala dupa-masa/dimineata?:Dimineata
De ce doresti sa te alaturi LSEMS-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine?:Ma numesc Lau,am 12 ani.De cand mi-am facu cont pe H-RP ador sa fac sporesc actiunile role-play de pe server ;cand am intrat prima si prima data pe server totul mi se parea foarte ciudat,dar cu cat cresteam in level,toate cunostintele mele despre server se imbogateau.Dupa mine cred ca sunt destul de pregatit sa intru intr-o asemenea institutie deoarece fac roleplay si la cea mai mica actiune. Sper ca v-am convins si sa ma alatur voua facand parte la role-player-ul de medic.
Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie? [Da]
Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?:Am fost pe alt server in EMS.
Ai mai aplicat la LSEMS? Daca da,de ce doresti sa reaplici? :Nu
Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.: Onisim_Nekrasov - level 12 si Maxwell_Watson - 10-11
Sti ca nu ai voie sa lucrezi la un alt job cand ai factiune?:Da.
Ai instalat TeamSpeak 3 si un microfon functional?:Da

Adelaide_Josephine

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2014-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum